0 800 503 000 Безкоштовно по Україні

Зв'яжіться з нами

* Ім'я

* Email

* Телефон

Повідомлення

Сервісна підтримка

Телефони сервісного центру ви можете знайти на сайті: www.remont24.com.ua

 

Гарантія та якість товарів від інтернет-магазину «Альцест»

Інтернет-магазин «Альцест» – перший та найбільший інтернет-магазин інструменту та обладнання в українському Інтернет-просторі. З моменту відкриття (2001 рік) ми пропонуємо лише якісні та оригінальні товари провідних світових виробників.

Товари, які продаються в інтернет-магазині «Альцест», є оригінальними та обслуговуються авторизованими або сертифікованими виробниками сервісними центрами. Усі товари інтернет-магазину «Альцест» супроводжуються офіційною гарантією виробників інструменту та обладнання, тому Ви можете бути впевнені у якості інструменту, придбаному у нашому інтернет-магазині.

Купуючи товари в інтернет-магазині «Альцест», Ви отримуєте гарантовану якість та обов'язкове гарантійне та сервісне обслуговування згідно з оригінальним гарантійним талоном до товару.

Умови гарантійного обслуговування товарів

Гарантійному ремонту згідно з гарантійним талоном та інструкцією з використання підлягають усі товари з електричним, бензиновим, дизельним або газовим принципом функціонування (живлення), які були куплені в інтернет-магазині «Альцест».

Термін гарантійного обслуговування залежить від типу інструменту та зобов'язань виробника перед покупцем на безкоштовний ремонт чи обслуговування того чи іншого виду інструменту.

Пам'ятайте, що інструмент або обладнання, незалежно від його призначення, слід використовувати відповідно до експлуатаційних умов інструкції з використання та гарантійного талону.

Дізнатися термін гарантійного обслуговування обраного інструменту Ви завжди можете на офіційному сайті виробника, зателефонувавши оператору за вказаними на сайті номерами або, звернувшись за консультацією на онлайн-лінію інтернет-магазину.

Строки гарантійного ремонту товару

Строк гарантійного обслуговування (ремонту) інструменту та обладнання визначено Законом України "Про захист прав споживачів". Законом встановлюється строк на усунення браку, недоробок та поломок купленого Вами товару у чотирнадцятиденний строк, або за домовленістю Сторін.

Детальні умови гарантійного обслуговування, гарантійні та негарантійні випадки, умови зберігання та перевезення інструменту та обладнання читайте у гарантійному талоні та інструкції з експлуатації до Вашого товару – це дозволить зберегти інструмент працездатним та не втратити гарантію на інструмент.

Завжди читайте умови гарантійного обслуговування та правила експлуатації інструменту або обладнання до його запуску в експлуатацію – це дозволить уникнути помилок та використовувати інструмент відповідно до його нормальних робочих режимів.

Підставою для надання гарантійного обслуговування (ремонту) є правильно оформлений гарантійний талон виробника на інструмент чи обладнання. Тримайте супровідні документи (гарантійний талон та інструкцію з експлуатації) протягом усього терміну експлуатації, навіть якщо гарантійний термін закінчився.

У разі, коли сервісний центр не може відремонтувати у встановлений термін товар, що вийшов з ладу, товар може бути повернений продавцю, або замінений на аналогічний новий товар.

Право на повернення чи заміну товарів

Умови повернення товару, якщо товар не підійшов, не відповідає Вашим умовам експлуатації, не відповідає якості або не відповідає Вашим вимогам з інших причин, регламентуються Законом України «Про захист прав споживачів».

Відповідно до Закону про повернення або заміну в 14 денний термін з моменту купівлі підлягають усі товари, придбані в інтернет-магазині «Альцест» за таких умов: збережено комплектність товару, цілісність упаковки, маркування та ярлики виробника, товар новий і не експлуатувався.

Обміну також підлягає товар, для якого сервісний центр не може виконати гарантійний ремонт у встановлені Законом терміни, та за умов наявності письмового висновку авторизованого виробником гарантійного сервісного центру про те, що умови експлуатації товару не порушені, збережена комплектність товару, є гарантійний талон та документ на купівлю в інтернет-магазині "Альцест".

Якщо товар не працює, його обмін чи повернення виконується лише згідно з письмовим висновком авторизованого виробником гарантійного сервісного центру про те, що умови експлуатації товару не порушені, а також платіжних документів, що свідчать, що товар куплений в інтернет-магазині «Альцест».

Коли сервісний центр може відмовити

Сервісний центр може відмовити у наданні гарантійного обслуговування (ремонту) інструменту або обладнання у випадках коли: порушена цілісність гарантійних пломб, є механічні пошкодження, які могли викликати вихід товару з ладу, порушено правила експлуатації відповідно до інструкції з експлуатації, здійснено несанкціонований ремонт сторонніми особами, неправильно заповнений гарантійний талон, серійний номер інструменту стертий або він відсутній, а також в інших випадках згідно з гарантійним талоном на товар або інструкції з експлуатації.

Дотримання умов, наведених у гарантійному талоні та інструкції з експлуатації до Вашого товару, дозволить Вам зберегти гарантію на інструмент протягом усього гарантійного терміну та підтримувати інструмент працездатним протягом усього терміну експлуатації.