0 800 503 000 Безкоштовно по Україні

Зв'яжіться з нами

* Ім'я

* Email

* Телефон

Повідомлення

Юридичним особам


ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

    Незалежно від того, чи Ви володієте будівельною компанією, займаєтесь обслуговуванням ОСББ, представляєте транснаціональну корпорацію чи торгююча організація, ми маємо все, що потрібно Вам, Вашим співробітникам та клієнтам. Ось чотири причини, чому співпраця з Альцест буде приємною та вигідною:

1. Величезний вибір якісних товарів в одному місці
Ми пропонуємо все, що може знадобитись будівельникам, великим і малим господарствам, садівникам – від звичайного свердла по металу до величезного дизельного генератора, від маленького секатора і лопати - до міні-трактора.

2. Індивідуальний підхід: працюємо проектно і поштучно
Ми можемо задовольнити Ваші потреби незалежно від обсягу - Ви можете купити у нас один електроінструмент або 100 таких електроінструментів. Якщо Вам потрібне обладнання для майстерні, у якій працює певна кількість людей, розкажіть нам про це, і ми допоможемо його підібрати та узгодимо з усі деталі продажу. При довгостроковій співпраці ми будемо постійно слідкувати, щоб у Вас все було належним чином.

3. Перевірений постачальник
Альцест працює на ринку більше 30 років та завоював повагу численних корпоративних клієнтів, включаючи комерційні фірми та державні установи.

Ми зареєстровані на порталах постачальників та беремо участь у торгах на тендерних майданчиках України. Ми - платники ПДВ!

4. Пристосованість до Вашої ситуації
Ми пропонуємо безкоштовну доставку товарів по Києву, відправляємо товари Новою Поштою,  узгоджуємо форму оплати та розробляємо зручну для вас модель довгострокової співпраці. Ми робимо знижки і допомагаємо підібрати альтернативу товару, який був знятий з виробництва або Вас не влаштував.  

        
Звертайтеся до нас просто зараз:

Департамент прямих продажів м. Київ: (044) 371-40-22,23, 27

Департамент продажів дилерам: (044) 371-40-30, 31

Інтернет-магазин: (044) 344-16-54; (050) 414-40-28; (068) 240-02-09

Або напишіть нам листа: info@altsest.com